Новиниmain f news min
05 квітня 2023

Моє життя після Перемоги України

До Річниці відкидання російських військ від столиці України – м. Києва

На початку квітня 2022 року війська російських агресорів вимушені були відійти від столиці України м. Києва. Вже 5 квітня Голова Єврокомісіїї Урсула фон дер Ляєн перебувала в Києві з офіційним візитом і першою із західноєвропейських лідерів, відвідавши Бучу, наочно пересвідчилася у злочинах російських загарбників. З того часу в Києві та його передмістях, що постраждали від російських нелюдів, побували вже більше 300 лідерів зарубіжних країн. Україна отримала беззастережну підтримку демократичних країн Заходу. Була створена міжнародна коаліція всебічної підтримки України «Рамштайн», що забезпечує українські війська сучасною зброєю, необхідною для нашої Перемоги.

Рік тому віра у нашу Перемогу – це було саме те почуття, що підтримувало всіх українців. Багато наших співвітчизників опинились в евакуації. Так само ці важкі часи переживали і наші студенти-першокурсники, навчання яких вже у другому семестрі перервала війна. Тому всі студенти з радістю зустріли можливість відновлення навчання навесні 2022 року.

Завдання написати есе на тему «Моє життя після Перемоги України» було для студентів-першокурсників, які слухали курс «Теорія і практика журналістики», трохи неочікуваним. Проте, одночасно це стало для них своєрідним «катарсисом» - і виходом емоцій, і усвідомленням того, що і як складеться у їхньому житті далі. Важливість планування майбутнього є базовим у психіці людини, а особливо важливим воно є для молоді, яка тільки входить у життя. З іншого боку, це надихає досвідчених фахівців, бо впевненість у тому поколінні, яке «йде за нами», є ледь не найважливішим для роботи у складних умовах воєнного часу: бо наша Перемога, концентрація сил і можливостей на шляху її досягнення, так чи інакше спрямовані на майбутнє нашої країни.

Пропонуємо вашій увазі добірку найкращих есе студентів 1-го курсу Києво-Могилянської академії (напрям 061-журналістика, спеціалізація: зв’язки з громадськістю) на тему «Моє життя після Перемоги України».

Керівник групи і викладач курсу «Теорія і практика журналістики», д. соціол.н., проф. кафедри PR НаУКМА Сусська Ольга Олександрівна; редактор добірки - аспірантка кафедри журналістики НаУКМА Еллен Чайкун.

 

 

Прочитано 82 разів