Розпочався новий навчальний рік.
08.09.23 на старті року відбулась Настановча конференція з практики. Вперше ми проводимо виробничу практику одразу для двох випускних курсів: четвертого курсу бакалаврату та другого курсу магістратури зв’язків з громадськістю. Кафедрою було запропоновано близько 20 баз практики, крім того, багато студентів (особливо магістратури) проходитимуть практику за місцем роботи – там, де присутня PR- складова.
У Настановчій конфренції з практики взяли участь представники відомих PR-агенцій «BE-IT» (Олексій Поліщук), «NEWSFRONT» (Вікторія Чернова), благодійного фонду «КОЛО», керованого генпродюсером UkrainianFashionWeek Володимиром Нечипоруком, благодійного фонду «Таблеточки» (Ганна Юровицька), ін. Свою презентацію надіслала керівник ТОВ «Артоб’єкт» («Кіноспільнота») Наталія Соболева, що відкриває студентам кафедри новий для них сектор культурального піару, спрямований на розвиток українського кіно.
ʼ
Як завжди увагу студентів магістратури привернула можливість пройти стажування у Департаменті інформації та взаємодії з громадськістю Кабінету міністрів України, відділ сприяння розвитку громадянського суспільства та взаємодії з громадськістю Секретаріату КМ України (куратор практики Наталія Окша).
Зичимо нашим студентам успіхів у навчанні та набутті практичних навичок та вмінь!
Наша кафедра випустила в світ збірку тез з конференції "Особливості трансформації комунікацій в умовах новітніх суспільних викликів: тези науково-практичної конференції".
Зі збіркою можна ознайомитись за посиланням або завантаживши файл.
До Річниці відкидання російських військ від столиці України – м. Києва
На початку квітня 2022 року війська російських агресорів вимушені були відійти від столиці України м. Києва. Вже 5 квітня Голова Єврокомісіїї Урсула фон дер Ляєн перебувала в Києві з офіційним візитом і першою із західноєвропейських лідерів, відвідавши Бучу, наочно пересвідчилася у злочинах російських загарбників. З того часу в Києві та його передмістях, що постраждали від російських нелюдів, побували вже більше 300 лідерів зарубіжних країн. Україна отримала беззастережну підтримку демократичних країн Заходу. Була створена міжнародна коаліція всебічної підтримки України «Рамштайн», що забезпечує українські війська сучасною зброєю, необхідною для нашої Перемоги.
Рік тому віра у нашу Перемогу – це було саме те почуття, що підтримувало всіх українців. Багато наших співвітчизників опинились в евакуації. Так само ці важкі часи переживали і наші студенти-першокурсники, навчання яких вже у другому семестрі перервала війна. Тому всі студенти з радістю зустріли можливість відновлення навчання навесні 2022 року.
Завдання написати есе на тему «Моє життя після Перемоги України» було для студентів-першокурсників, які слухали курс «Теорія і практика журналістики», трохи неочікуваним. Проте, одночасно це стало для них своєрідним «катарсисом» - і виходом емоцій, і усвідомленням того, що і як складеться у їхньому житті далі. Важливість планування майбутнього є базовим у психіці людини, а особливо важливим воно є для молоді, яка тільки входить у життя. З іншого боку, це надихає досвідчених фахівців, бо впевненість у тому поколінні, яке «йде за нами», є ледь не найважливішим для роботи у складних умовах воєнного часу: бо наша Перемога, концентрація сил і можливостей на шляху її досягнення, так чи інакше спрямовані на майбутнє нашої країни.
Пропонуємо вашій увазі добірку найкращих есе студентів 1-го курсу Києво-Могилянської академії (напрям 061-журналістика, спеціалізація: зв’язки з громадськістю) на тему «Моє життя після Перемоги України».
Керівник групи і викладач курсу «Теорія і практика журналістики», д. соціол.н., проф. кафедри PR НаУКМА Сусська Ольга Олександрівна; редактор добірки - аспірантка кафедри журналістики НаУКМА Еллен Чайкун.