Опис програми

pr main 07Магістерська програма «Зв’язки з громадськістю», спеціальність 061 Журналістика/ «Public Relations»

 

Програма фокусується на підготовці фахівців, здатних вибудовувати систему зв’язків з громадськістю як складову стратегічного менеджменту організації, застосовувати сучасні комунікаційні технології та наукові досягнення соціальних комунікацій. Програма передбачає не тільки оволодіння інструментами і технологіями комунікації, а також оволодіння знаннями та навичками формування пабліцитного та репутаційного капіталу організації на основі високих професійних стандартів та етики PR.

Особливості програми:

  • використання в навчальному процесі інтерактивних методів, професійно-ситуаційного моделювання та принципів Liberal Arts Education;
  • реалізація особистісного потенціалу студента з найвищими загальнолюдськими цінностями розвитку його творчих (креативних) здібностей, гуманізму;
  • виступи гостьових лекторів з числа провідних науковців та визнаних практиків;
  • викладання окремих дисциплін англійською мовою.

Використовується змішана (дистанційна та аудиторна) форма навчання.

Можливість працевлаштування:

Робота на посадах менеджера із зв'язків з громадськістю, фахівця зв’язків з громадськістю, прес-секретаря.
У PR агенціях, відділах зв’язків з громадськістю, департаментах комунікації органів влади, бізнес-компаніях, політичних та громадських організаціях та їх прес-центрах, продовжити своє навчання на докторській програмі і займатися наукою.

Детальніше про програму 2022

Схоже Ваш браузер не підтримує перегляд PDF, відтак спробуйте переглянути цей документ після його завантаження. Завантажити PDF.

 Детальніше про програму 2023-2024