Про кафедру
Поєднує базові знання із соціології, політології, Соціальної психології, менеджменту та журналістики з теоретичними й практичними засадами науки і мистецтва цивілізованих зв’язків з громадськістю.
main f news min

Бакалаврська програма

Освітня програма відповідає державному стандарту вищої освіти та базується на стандартах освіти і підготовки фахівців зі зв’язків з громадськістю. Схвалених міжнародними професійними організаціями (UNESCO, IPRA та ін.).

Магістерська програма

Освітньо-наукова, дослідницька програма передбачає навчання українською та англійською мовами. Орієнтується на стандарти освіти і підготовки фахівців зі зв’язків з громадськістю (UNESCO, IPRA TaiH.).

Чому варто обрати PR у Могилянці ?

Бо - це:

  • Грунтовна, базована на міжнародних стандартах, академічна освіта, де ви вивчатимете англійську мову, політологію, соціологію, менеджмент, маркетинг тощо.
  • Збалансоване поєднання теоретичної та практичної частин: дослідницька роботи (дослідження в сфері PR) та практичні навички.
  • Практика під час навчання у відомих PR-агенціях і департаментах комунікації: Mainstream Communication & Consulting, Кабінет Міністрів України, інших провідних міжнародних та вітчизняних компаніях та PR-агенціях.

Залишилися питання?

Напиши нам

Контакти

Image

В.о. завідувача кафедри

Зінченко Алла Григорівна

 (044) 425 32 24

E-mail: a.zinchenko@ukma.edu.ua

Image

Методист

Бондаренко Тетяна Юріївна

(044) 425 32 24

E-mail: t.bondarenko@ukma.edu.ua