Дарія Добрунова

Отримала ступінь магістра в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Менеджмент і адміністрування у сфері зв'язків із громадськістю» у 2016 році.

Також закінчила курс OrganizationalBehavior в EdinburghBusinessSchoolHeriot-WattUniversity.

Досвід роботи в PR – з 2013 року. Сфери компетенцій – FMCG, товари преміум-сегмента, індустрія моди, гаджети, транспорт. Була куратором проєкту в п'яти країнах СНД, працює з міжнародними брендами, спеціалізується на розробці комунікаційних стратегій. Її проєкти кілька разів входили до шортлистів міжнародної премії у сфері комунікацій SABRE Awards

Заступниця керівника департаменту стратегічних комунікацій PR-агентства MAINSTREAM

«Отримання minor зі зв’язків з громадськістю на бакалавраті та навчання на магістерській програмі в НаУКМА дало ґрунтовну теоретичну підготовку для роботи у будь-якому з напрямків сфери комунікацій. А можливість проходження стажування у кращих агенціях країни завдяки партнерству з кафедрою стає ще однією вагомою перевагою для подальшого кар’єрного зростання. І приємно, що й зараз, відбираючи стажерів у MAINSTREAM, студенти НаУКМА демонструють відмінну стратегічну підготовку та знання основ спеціальності»