Бренд роботодавця

Анотація: Під час вивчення курсу студенти знайомляться з основами формування стратегії бренду роботодавця, внутрішніми та зовнішніми комунікаціями при побудові бренду роботодавця, перетворенням співробітників в амбасадорів бренду.

Семестр: весняний

Кількість кредитів: загальна кількість годин - 90 год.; аудиторні години - 28 год.; самостійна робота - 62 год, кредитів ЄКТС - 3,0

Викладач(і): В. М. Ісаєва, старший викладач

Результати навчання: У результаті вивчення дисципліни студент повинен:
-розуміти місце брендингу роботодавця в екосистемі бізнесу
-вміти формувати стратегію бренду роботодавця
-вміти вибудовувати вектор внутрішніх та зовнішніх комунікацій при створенні бренду роботодавця
-розуміти особливості роботи з різними стейкхолдерами організації при побудові бренду роботодавця
-вміти вимірювати ефективність employer brand активностей

Необхідні обовязкові попередні й супутні модулі: Сучасні концепції соціальних комунікацій, Стратегічні комунікації, Стратегії інтегрованих комунікацій, Цифрові комунікації, Комунікації заради змін поведінки (Behaviour сhange сommunications ), Практика виробнича "Практикум з кризових комунікацій"

Зміст дисципліни: Огляд сфери employer branding та ролі спеціаліста з брендингу роботодавця в організації. Основи формування стратегії бренду роботодавця. Внутрішні та зовнішні комунікації при побудові бренду роботодавця. Робота з різними стейкхолдерами організації. Формування ціннісної пропозиції роботодавця. Перетворення співробітників в амбасадорів бренду. Метрики та оцінка ефективності.

Рекомендована література: . Лора Гасай, Ольга Кухарук, Тетяна Рябокінь. HR-брендинг в Україні. Теорія та практика. -К.: Джерела М ТОВ, 2016. -116 с.
2. Кей Райт. Побудування бренду: не мовчіть у галасливому світі. - К.: Vivat, 2023.
3. HBR's 10 Must Reads on Reinventing HR (with bonus article "People Before Strategy" by Ram Charan, Dominic Barton, and Dennis Carey) Paperback - June 11, 2019
4. Річард Еванс. The Talent Magnet: Employer Branding & Recruitment Marketing Strategies to Attract Millennial Talent Paperback - July 6, 2016

Форми та методи навчання: лекції, семінарські заняття, самостійна робота, підготовка письмової роботи за тематикою курсу, виконання практичних завдань (індивідуальна робота, консультації)

Методи й критерії оцінювання: рейтингове оцінювання за 100-бальною системою: поточний контроль - 80 балів (усне опитування, індивідуальне письмове завдання); підсумковий контроль - 20 балів.