Репутаційний менеджмент

Анотація: Програма курсу передбачає вивчення основ бренду та репутації, ролі комунікацій у їх створенні та управлінні. Під час навчання студенти розглядають репутацію як стратегічний актив та знайомляться з сучасними технологіями управління репутацією.

Семестр: осінній

Кількість кредитів: 3.5 кредити (загальна кількість годин - 105; аудиторні/дистанційні години - 36; самостійна робота - 69)

Викладач(і): М. Томко-Баньковська,, старший викладач

Результати навчання: Студент зможе:
- знати сутність та складові бреду і репутації;
- знати основні моделі побудови бреду і репутації;
- володіти технологіями побудови та управління репутації.

Необхідні обовязкові попередні й супутні модулі: Сучасні концепції соціальних комунікацій, Стратегічні комунікації, Стратегії інтегрованих комунікацій, Цифрові комунікації, Комунікації заради змін поведінки (Behaviour сhange сommunications ), C4D: комунікації задля сталого розвитку / C4D: Communication for Development, Практика виробнича "Практикум з кризових комунікацій"

Зміст дисципліни: Брендінг. Репутація. Сутність репутаційного менеджменту, його складові. Методологія та технології формування репутації.

Рекомендована література: 1. Зозульов, О. В. Ринкове позиціювання : з чого починається створення успішних брендів / О.В. Зозульов, Н.Л. Писаренко. К. : Знання-Прес, 2004. - 199 с.
2. Курбан О.В. PR у маркетингових комунікаціях: навчальний посібник - К.: Видавництво "Кондор", 2014. - 246 с.
3. Кей Райт. Побудування бренду: не мовчіть у галасливому світі. - К.: Vivat, 2023.
4. Сергій Біденко, Ірина Золотаревич. Репутаційний антистрес. Інструктор для власників і топ-менеджерів бізнесу. - К.: Yakaboo Publishing, 2021. - 224 с.
5. Bilton, Nick (April 4, 2011). The Growing Business of Online Reputation Management". The New York Times. Retrieved June 12, 2012.
6. Doorley J., Garcia H.F. Reputation Management: The Key to Successful Public Relations and Corporate Communication. - Taylor & Francis, 2006 - 456 p.

Форми та методи навчання: лекції, семінарські заняття, самостійна робота.

Методи й критерії оцінювання: рейтингове оцінювання за 100-бальною системою: поточний контроль - 80 балів (виконання практичних робіт, індивідуальний проект); підсумковий контроль - 20 балів (залік у формі тесту).