Проектний менеджмент

Анотація: Курс спрямований на вивчення особливості проектної діяльності, структури проекту, етапів його розробки, затвердження та управління. Програма курсу передбачає вивчення основних принципів роботи над проектом, розподілом обов'язків в команді, процеси внутрішньої комунікації (процеси затвердження, обміну інформацією, комунікація з журналістами). Методи управління розробкою програмного забезпечення (канбан, agile, scrum, waterfall).

Семестр: осінній

Кількість кредитів: загальна кількість годин - 90 год.; аудиторні години - 28 год.; лекції - 16 год.; семінарські заняття - 12 год.;самостійна робота - 62 год; кредитів ЄКТС -3,0

Викладач(і): І.М.Титарчук, кандидат економічних наук, доцент

Результати навчання:
Студент зможе:
- розробити проектну пропозицію;
- знати і володіти методами управління проектами;
- володіти технологіями канбан, agile, scrum, waterfall;
- побудувати системи внутрішньої та зовнішньої комунікації під час розробки та реалізації проекту.

Необхідні обовязкові попередні й супутні модулі: Сучасні концепції соціальних комунікацій, Стратегічні комунікації, Стратегії інтегрованих комунікацій, Цифрові комунікації, Комунікації заради змін поведінки (Behaviour сhange сommunications ).

Зміст дисципліни: Проект. Особливості проектної діяльності. Структура проекту, його основні елементи. Етапи розробки та затвердження проектів. Методи управління розробкою програмного забезпечення (канбан, agile, scrum, waterfall).Управління проектами. Процеси внутрішньої та зовнішньої комунікації під час підготовки та управляння проектами.

Рекомендована література: 1. Andrew Stellman, Jennifer Greene . Learning Agile.2014.- 420с.
2. SCRUM: навчись робити вдвічі більше за менший час / Джефф Сазерленд ; [пер. зангл.Ярослава Лебеденка]. - Харків : Клуб cімейного дозвілля, 2016. - 279 с. 4.
3. Приймак В.М. Управління проектами/ Збірник кейсів: навчальний посібник/Київ. нац. ун-т ім. Тараса Шевченка. - Київ : 2021.-268 с.

Форми та методи навчання: лекції, семінарські заняття, самостійна робота, підготовка письмової роботи за тематикою курсу, індивідуальна робота, консультації,

Методи й критерії оцінювання: рейтингове оцінювання за 100-бальною системою: поточний контроль - 80 балів (виконання практичних робіт, індивідуальний проект); підсумковий контроль - 20 балів (залік у формі тесту).

Мова навчання: українська.