Науково-дослідний семінар (case studies)

Анотація: Побудова та проведення PR-кампанії: аналіз кейсів. Досвід економічних та політичних PR-кампаній як матеріал для аналізу кейсів.

Тип дисципліни: вибіркова

Рік навчання: 2

Семестр: осінній

Кількість кредитів: загальна кількість годин - 90; аудіторні заняття - 28; самостійна робота - 62; кредитів ЄКТС - 3.0

Форма контролю: теза

Викладач(і): О.О. Сусська, доктор соціологічних наук, професор

Результати навчання: Випускник має продемонструвати знання щодо особливостей комунікації урядових структур, неурядових організацій, бізнес компаній, політичних партій.

Спосіб навчання: аудиторний/дистанційний

Необхідні обов’язкові попередні й супутні модулі: Сучасні концепції соціальних комунікацій, Стратегічні комунікації, Стратегії інтегрованих комунікацій, Цифрові комунікації, Комунікації заради змін поведінки (Behaviour сhange сommunications ).

Зміст дисципліни: Кейси pr-івентів у сфері комерційного PR. Кейси pr-стратегій у сфері government-PR. Кейси pr-кампаній у сфері політичного PR. Кейси pr-кампаній у сфері PR у громадському секторі. Кейси pr-стратегій у медіасфері (державні та приватні медіа). Кейси кризового періоду (кризові комунікації під час воєнного стану).

Рекомендована література: -

Форми та методи навчання: лекції, семінарські заняття, самостійна робота, підготовка проекту, індивідуальна робота, консультації.

Методи й критерії оцінювання: Оцінювання знань студентів здійснюється за 100-бальною рейтинговою системою у відповідності до "Положення НаУКМА про рейтингову систему оцінювання знань".

Мова навчання: українська