Вступ до мистецтва переговорів

Анотація: Курс спрямований на оволодіння знаннями та навичками ведення переговорів, їх специфіки, стилів та прийоми проведення переговорів. Акцентується увага на ролі комунікації в процесі переговорів, техніки постановки питань тощо.

Тип дисципліни: вибіркова

Рік навчання: 2

Семестр: осінній

Кількість кредитів: загальна кількість годин - 90 год.; аудиторні години - 28 год.; самостійна робота - 62 год, кредитів ЄКТС - 3,0

Форма контролю: залік

Викладач(і): -

Результати навчання: Студенти зможуть

- пояснити сутність переговорів як способу розв'язання конфліктів;

- охарактеризувати стратегію і тактику ведення переговорів;

- оволодіти методами аргументації і переконання;

- оволодіти навичками введення переговорів.

Спосіб навчання: аудиторний/дистанційний

Необхідні обов’язкові попередні й супутні модулі: Сучасні концепції соціальних комунікацій, Стратегічні комунікації

Зміст дисципліни: Переговори як спосіб розв'язання конфліктів. Види переговорів. Особливості міжнародних переговорів. Стадії ведення переговорів. Стратегія і тактика ведення переговорів. Аргументація і переконання. Культура спілкування в переговорах.

Wolf W.B. Management and consulting: An introduction to James O.McKensey. - Itaca, New York: Cornell University, 1978.

Дороніна М. С. Культура спілкування ділових людей. К.: Видавничий дім "КМ Academia", 1997. 180с.

Культура ділового спілкування: Навч. посібник /Укл. Л. Г. Зубснко, В. Д. Нємцов. К.: ЕксОБ, 2002. 200 с.

Палеха Ю. І. Етика ділових відносин: Навч. посіб. К.: Кондор, 2008. 356 с.

Форми та методи навчання: лекції, семінарські заняття, самостійна робота, підготовка письмової роботи за тематикою курсу, індивідуальна робота, консультації.

Методи й критерії оцінювання: Оцінювання знань студентів здійснюється за 100-бальною рейтинговою системою у відповідності до "Положення про критерії оцінювання знань здобувачів вищої освіти в НаУКМА"

Мова навчання: українська