Внутрішньокорпоративні зв`язки з громадськістю

Анотація: Курс спрямований на опанування теоретичними знаннями та практичними навичками з питань  внутрішньокорпартивних зв'язків з громадськістю, їх відмінності від інших видів комунікаційної діяльності, поєднання PR та HR технологій у здійсненні внутрішньокорпартивних зв'язків з громадськістю.

Тип дисципліни: вибіркова

Рік навчання: 2

Семестр: осінній

Кількість кредитів: загальна кількість годин - 105; аудиторні/дистанційні години - 36; самостійна робота - 69; кредитів ЄКТС - 3.5

Форма контролю: залік

Викладач(і): Л. І. Зябрев, маґістр бізнес-адміністрування, старший викладач

Результати навчання:

У результаті вивчення дисципліни студент повинен уміти:

- назвати особливості корпоративних комунікацій, які обумовлюють необхідність застосування комунікаційних інструментів й технологій;

- пояснити роль комунікацій для внутрішньої аудиторії;

- класифікувати канали комунікації для внутрішніх комунікацій;

- оцінити роль комунікації у формуванні репутації роботодавця;

- оцінити існуючі механізми співпраці компанії зі співробітниками;

- планувати бюджет внутрішньокорпоративних кампаній комунікацій відповідно до поставлених цілей;

- розробити комунікаційну стратегію для внутрішньокорпоративних комунікацій.

Спосіб навчання: аудиторний/дистанційний

Необхідні обов’язкові попередні й супутні модулі:

Зміст дисципліни: Внутрішньокорпоративні зв'язки із громадськістю в світі та в Україні. Основні тенденції розвитку корпоративної культури у компаніях різних країн світу. Стратегічні засади діяльності компанії як основа діяльності внутрішньокорпартивних зв'язків з громадськістю.  Специфіка ключових повідомлень для внутрішньокорпартивних зв'язків з громадськістю. Канали внутрішньокорпартивних зв'язків з громадськістю. Методики оцінювання внутрішньокорпартивних зв'язків з громадськістю. Розробка і реалізації PR стратегій для внутрішніх комунікацій.

1. Зябрев Л.І., Самовчитель гри в офісний покер або Як вигравати у грі під назвою "робота". - Рівне. Діти підземелля, 2021.

2. Д.Кеннеді, Безжальний менеджмент. Управління людьми та прибутком. - Київ: Фабула, 2019.

3. Я.Грицак, Життя, смерть та інші неприємності. - Київ: Грані-Т, 2008.

4. Smith L., Mounter P., http://www.amazon.com/Effective-Internal-Communication-PR-Practice/dp/074945265X/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1265285127&sr=1-1Effective Internal Communication (PR in Practice). - Kogan Page; 2nd edition, 2008.

5. Garrison P., Exponential Marketing, Capturing Sustainable Growth in an Environment of Constant Change. - Manager Publishing, 2009.

6. Шульц Г., Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави. - Наш формат, 2017.

Форми та методи навчання: Лекції, семінарські заняття, самостійна та групова робота, ділові ігри, індивідуальна робота, консультації

Методи й критерії оцінювання: рейтингове оцінювання за 100-бальною системою: поточний контроль - 60 балів (опитування, участь у практичних заняттях, виконання завдань самостійної роботи); підсумковий контроль - 40 балів (залік).

Мова навчання: українська