Менеджмент створення подій та їх інформаційної підтримки

Анотація: "Подієвий" компонент у практиці паблік рілейшнз. Поняття "новинарна подія", "спеціальна подія". Інформаційний потенціал спеціальних подій. Організація спеціальних подій у практиці PR. Технології організації PR-подій різного призначення. Бюджет, календар-графік, організаційно-технічні питання при підготовці й проведенні ПР-події та її висвітленні в ЗМІ. Оцінка ефективності ПР-події та її інформаційної підтримки.

Семестр: весняний

Кількість кредитів: загальна кількість годин - 90 год.; аудиторні години - 28 год.; самостійна робота - 62 год; кредитів ЄКТС - 3.0

Викладач(і): к.і.н., доц. Некрасова Оксана Валентинівна

Результати навчання: У результаті вивчення дисципліни студент повинен:
- знати значення компонента подій в організації та проведенні ПР-кампанії;
- знати принципи організації й проведення ПР-акції, центральної ПР-події та посилення їхньої новинарності й медіа-привабливості;
- уміти користуватися технологіями забезпечення медіа-висвітлення ПР-події;
- уміти користуватися кількісними та якісними методами оцінки ефективності проведеної ПР-акції;
- мати практичні навички організації та проведення ПР-акцій різного змісту та масштабу;

Необхідні обов’язкові попередні й супутні модулі: Сучасні концепції соціальних комунікацій, Стратегічні комунікації, Стратегії інтегрованих комунікацій.

Зміст дисципліни: планування, організація та проведення спеціальних подій (акцій), використання даної технології для реалізації ПР-кампаній різноманітної спрямованості. Вироблення уміння та навичок забезпечення інформаційної підтримки спеціальних подій та акцій.

1. Королько В.Г, Некрасова О.В. Зв'язки з громадськістю. Наукові основи, методика, практика. Підр. для студентів вищих навчальних закладів/ 3-тє вид. доп. - К.: Видавничий дім "Києво-Могилянська академія", 2009.
  2. Grunig James E. with Dawid M. Dozier (Ed.) Excellence in Public Relations and Communication Management. - N.J., 1992.

Hendrix J.A. Public Relations Cases.- Belmont, California, 1988.
4. Lesly's Handbook of Public Relations and Communications / Ed. by Lesly Philip: 5 th ed. - Continental Books, 1997.

Форми та методи навчання: лекції, семінарські заняття, самостійна робота, розробка бізнес-плану ПР-акції певного змісту тему та його прилюдний захист, індивідуальна робота, консультації.

Методи й критерії оцінювання: рейтингове оцінювання за 100-бальною системою: поточний контроль - 70 балів (усне опитування, реферати, конспекти, індивідуальне письмове завдання); підсумковий контроль - 30 балів (тестові завдання, письмовий залік).