Технології підготовки та поширення інформаційних PR-матеріалів

Анотація: Курс спрямований на формування навичок підготовки і поширення PR-матеріалів для медіа, для розповсюдження онлайн, для комунікації з громадськістю (пряма публічна інформація/масова комунікація). На курсі розглядаються особливості поширення PR-матеріалів через різні комунікаційні канали.

Тип дисципліни: вибіркова

Рік навчання: 1

Семестр: осінній

Кількість кредитів: загальна кількість годин - 90 год.; аудиторні роки - 28 год.; самостійна робота - 62 рік, кредитів ЄКТС - 3.0

Форма контролю: залік

Викладач(і): І.І. Тітаренко, кандидат педагогічних наук, доцент

Результати навчання: За результатами курсу студент повинен:

1.Назвати основні принципи та технології підготовки інформаційних PR-матеріалів.

2. Назвати складові прес-пакету.

3. Обґрунтувати вибір різних видів інформаційної друкованої продукції (буклети, флаєри) для громадськості при здійсненні різних видів комунікації.

4. Розробити різні види інформаційних матеріалів у сфері зв'язків з громадськістю.

Спосіб навчання: аудиторний/дистанційний

Зміст дисципліни: Засади ефективних комунікацій PR-матеріали для медіа PR-матеріали для розповсюдження онлайн PR-матеріали для комунікації разом з громадськістю (direct public information/mass communication) Особливості поширення PR-матеріалів через різні комунікаційні канали

1.    Tips and Tricks for Parent Bloggers, Wordsmiths and Enthusiasts, 2013.

2. Джейн Джонстон Media Relations: Issues and Strategies. - Allen & Unwin, 2007.

3. Посібник із соціальних медіа для PR-професіоналів. – CIPR (Chartered Institute of Public Relations), 2012.

Форми та методи навчання: лекції, семінарські заняття, самостійна робота, підготовка есе та письмової роботи за тематикою курсу, індивідуальна робота, консультації.

Методи й критерії оцінювання: рейтингове оцінювання за 100-бальною системою: поточний контроль - 70 балів (усне опитування, реферати, конспекти, індивідуальне письмове завдання); підсумковий контроль - 30 балів (тестові завдання, письмовий залік).

Мова навчання: українська