Планування та організація кампаній в сфері зв`язків з громадськістю

Анотація: На курсі вивчаються основні підходи і методи планування і організації кампаній в сфері зв’язків з громадськістю. Студенти здобувають знання і навички розробки  PR-кампаній.

Тип дисципліни: вибіркова

Рік навчання: 1

Семестр: осінній

Кількість кредитів: загальна кількість годин - 90 год.; аудиторні години - 28 год.; самостійна робота - 62 год, кредитів ЄКТС - 3,0

Форма контролю: залік

Викладач(і): к.і.н., доц. Некрасова Оксана Валентинівна

Результати навчання: У результаті вивчення студент повинен:

- знати методологічні та методичні засади організації масштабних ПР-кампаній;

- уміти самостійно провести аналітичну роботи;

- уміти розробити стратегію і тактику ПР-кампанії;

- уміти планувати та керувати проведенням кампанії.

- уміти організувати акцію та поширити інформацію про неї;

- уміти за допомогою кількісних і якісних методів оцінити результативність проведеної ПР-кампанії.

Спосіб навчання: аудиторний/дистанційний

Необхідні обов’язкові попередні й супутні модулі: Сучасні концепції соціальних комунікацій, Практика науково дослідницька у сфері соціальних комунікацій, Стратегічні комунікації

Зміст дисципліни:

Масові PR-кампанії в бізнесі, політиці, соціальній сфері, їхня типологія, завдання. Загальні засади управління PR-процесом. Аналітична робота та методи оцінки ситуації. Визначення загальної стратегії, планування. Мобілізація зусиль на реалізацію PR-програми. Оцінка ефективності PR-програми. Формулювання проблеми та постановка цілей PR-кампанії. Розробка основних стратегій PR-кампанії та тактика їх реалізації. Організація співпраці зі ЗМІ під час PR-кампанії. Бюджет, календар-графік та методи оцінки результативності PR-кампанії.

1.  Королько В.Г, Некрасова О.В. Зв'язки з громадськістю. Наукові основи, методика, практика. Підр. для студентів вищих навчальних закладів/ 3-тє вид. доп. - К.: Видавничий дім "Києво-Могилянська академія", 2009.

2. Коник. Д. Стратегічні Комунікації. Посібник для державних службовців / Міжнародний банк реконструкції та розвитку - К.: 2016.

3. Wilcox Dennis L., Ault Philip H., Agee Warren K. Public Relations: Strategy and Tactics. 5 th ed. - N.Y., 1998.

Форми та методи навчання: лекції, семінарські заняття, самостійна робота, розробка бізнес-плану ПР-кампанії на задану тему та його прилюдний захист, ндивідуальна робота, консультації.

Методи й критерії оцінювання: рейтингове оцінювання за 100-бальною системою: поточний контроль - 60 балів (усне опитування, реферати, конспекти, індивідуальне письмове завдання); підсумковий контроль - 40 балів (усний екзамен)

Мова навчання: українська