Стратегічні комунікації

Анотація: Курс спрямований на здобуття знань і навичок побудови системи стратегічних комунікацій і комунікаційних стратегій.  Студенти поглиблюють знання із загальних засад управління ПР-процесом та плануванням й забезпеченням ефективної реалізації комунікаційних стратегій.
Тип дисципліни: нормативна

Семестр: осінній
Кількість кредитів: 4,0 (загальна кількість годин - 120; аудиторні/дистанційні години - 40; самостійна робота – 80)
Форма контролю: екзамен
Викладач(і): Нєкрасова О.В., к.і.н., доцент

Результати навчання: У результаті вивчення дисципліни студент повинен:

Спосіб навчання: аудиторний/дистанційний

Необхідні обов’язкові попередні й супутні модулі: Сучасні концепції соціальних комунікацій, Практика науково-дослідницька у сфері соціальних комунікацій

Зміст дисципліни: Поняття "стратегія", "стратегічні комунікації". Сутність і методи стратегічного планування. Особливості стратегічного планування в комунікаціях. Цільові аудиторії та ключові повідомлення. Канали комунікації. Побудова комунікаційної стратегії.

1.  Королько В.Г, Некрасова О.В. Зв'язки з громадськістю. Наукові основи, методика, практика. Підр. для студентів вищих навчальних закладів/ 3-тє вид. доп. - К.: Видавничий дім "Києво-Могилянська академія", 2009.

2. Коник. Д. Стратегічні Комунікації. Посібник для державних службовців / Міжнародний банк реконструкції та розвитку - К.: 2016.

Форми та методи навчання: лекції, семінарські заняття, самостійна робота, підготовка письмової роботи за тематикою курсу, індивідуальна робота, консультації.

Методи й критерії оцінювання: рейтингове оцінювання за 100-бальною системою: поточний контроль - 60 балів (усне опитування, реферати, конспекти, індивідуальне письмове завдання); підсумковий контроль - 40 балів (екзамен).