Дизайн і графіка в PR

Анотація: Відпрацювання навичок дизайн-проєктування в графіці, розробки дизайн-концепції. Оволодіння навичками створення інфографіки, візуалізації даних, створення айдентики, роботи з Adobe Photoshop, Corel Draw, Illustrator, InDesign.

Тип дисципліни: нормативна

Семестр: осінній

Кількість кредитів: загальна кількість годин - 90 год.; аудиторні години - 28 год.; самостійна робота - 62 год, кредитів ЄКТС - 3,0

Результати навчання: Студент зможе
o розробити дизайн-концепції, концепцію і матеріали ;
o створювати інфографіку, візуалізувати дані;
o працювати із спеціальними графічними програмами: Adobe Photoshop, Corel Draw, Illustrator, InDesign.

Необхідні обовязкові попередні й супутні модулі: Організація та планування РR-кампаній: теорія, стратегія, тактика; Діджитал комунікації.

Зміст дисципліни: Візуальна комунікація. Інформаційний дизайн та дизайн інформації. Інфографіка. Візуалізація даних. Айдентика. Дизайн-концепція. Графіка. Дизайн-проєктування в графіці. Робота з Adobe Photoshop, Corel Draw, Illustrator, InDesign.

Рекомендована література: 1. Ситник О.В. Основи медіадизайну. Айдентика : метод.посіб. Київ, Інститут журналістики, 2021. 92с. - URL: http://labs.journ.knu.ua/kmtmd/navchalni-materialy/sytnyk-o-v-metodychnyj-posibnyk-osnovy-mediadyzajnu-ajdentyka/
2. Н. Удріс-Бородавко. Графічний дизайн з українським обличчям. ArtHuss, 2023. -203 с.
3. Еллен Лаптон, Дженніфер Коул Філліпс. Графічний дизайн 04. Нові основи. ArtHuss, 2020. -262 с.
4. Прищенко С.В. Основи рекламного дизайну. Кондор, 2019. - 400 с.

Форми та методи навчання: лекції, семінарські заняття, самостійна робота, підготовка групових практичних робіт за тематикою курсу, індивідуальна робота, консультації.

Методи й критерії оцінювання: рейтингове оцінювання за 100-бальною системою: поточний контроль - 70 балів (усне опитування, групові практичні завдання); підсумковий контроль - 30 балів.