Новиниmain f news min
15 березня 2021

Вибори у президенти НаУКМА

Настав час все ж таки обрати президента_ку НаУКМА. Нагадаємо, що кандидують на посаду: Денис Азаров, Олександра Гуменна, Василь Ожоган. Вибори відбудуться 18 березня 2021 року. Тому, прийди і зроби правильний вибір.

Нагадаємо, що кандидують на посаду президента НаУКМА:

Денис Азаров - декан факультету правничих наук НаУКМА, кандидат юридичних наук, доцент;

Олександра Гуменна - декан факультету економічних наук НаУКМА, кандидатка економічних наук, доцентка;

Василь Ожоган - віце-президент з науково-педагогічної роботи, доктор філологічних наук, професор.

Вибори президента НаУКМА відбудуться 18 березня 2021 року

Виборча дільниця знаходиться на третьому поверсі Культурно-мистецького центру НаУКМА (вул.Іллінська, 9).

Увага: Вхід до дільниці ЛИШЕ з вулиці Іллінської (зі сторони парку).

Дільниця працюватиме з 9:00 до 15:00.

Для участі у голосуванні необхідно обов’язково мати документ, що посвідчує особу.

На останніх виборах у листопаді 2020 року перемогу одержала Олександра Гуменна, але відповідно до законодавства із нею так і не підписали контракт у МОН, адже кандидатка не набрала 50% від загального числа виборців.

26 лютого 2021 року набув чинності Закон України про внесення змін до Закону «Про вищу освіту». Ці зміни стосуються процесу обрання керівника ЗВО. Відтоді передбачено, що у І турі норма про 50% від загального числа виборців залишається чинною, а в ІІ турі переможцем уже визначається кандидатура, що набрала 50% голосів від виборців, що безпосередньо взяли участь у голосуванні.

Спудейським вісником №11 було проведено ряд інтерв’ю з кандидатами та кандидаткою у президенти НаУКМА. Цікавим є те, що питання до моменту проведення інтерв'ю не були відомі кандидатам та кандидатці. Тому, інтерв’ю вийшли чесними та прозорими. Знайти їх можна за посиланням: https://sv-ukma.medium.com/elections-21-b06d321b9666

Прочитано 342 разів