Зінченко Алла Григорівна

В.о. завідувача кафедри

Доцент, кандидат історичних наук.

Гарант магістерської програми «Зв’язки з громадськістю». Експерт Національного агенції із забезпечення якості вищої освіти

Автор близько 40 публікацій (в т.ч. 7 - у міжнародних виданнях) з питань комунікацій та соціальної відповідальності, співавтор першого в Україні підручника із соціальної відповідальності.

Співзасновник та експерт Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Брала участь у проведенні досліджень з питань розвитку соціальної відповідальності в Україні.

Має досвід практичної роботи в сфері PR понад 15 років. З 2007 року комунікаційний експерт та експерт з КСВ Центру «Розвиток КСВ». З 2016 року PR менеджер проектів НУО «Фонд «Відкрита політика»: «Інформування старшокласників із зони АТО та Криму щодо можливостей здобути українську освіту та отримати атестат» (за підтримки ЮНІСЕФ), «NGCA education hotline» ( за підтримки USAID Ukraine),  «Освіту - кожному! Підвищення інституційної спроможності місцевих громад Донецької та Луганської областей)» (за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні), «Доступність освіти для студентів з непідконтрольних уряду територій (підтримка державної гарячої лінії)» (за підтримки програми «Демократичне врядування у Східній Україні», фінансованого Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).