Королько Валентин Григорович

професор, доктор філософських наук

Відомий фахівець з теорії, методології, практики зв’язків з громадськістю в Україні та закордоном.

Засновник вивчення та викладання зв’язків з  громадськістю у вищих навчальних закладах України. Валентин Григорович Королько має понад 150 наукових праць, опублікованих в українських та зарубіжних виданнях. Його перший в Україні фундаментальний підручник з грифом МОН України «Зв’язки з громадськістю. Наукові основи, методика, практика», який витримав чотири міжнародних видання, був і залишається базовим не тільки для кафедри, але й інших навчальних закладів України. З-тє видання підручника отримало Премію ім. Петра Могили.

Фундатор кафедри зв’язків з громадськістю в НаУКМА. Член IPRA, Віце-президент Української ліги зв’язків з громадськістю, учасник багатьох міжнародних та вітчизняних форумів з PR. Почесний президент «Mainstream Communication & Consulting»,  Заслужений діяч науки і техніки України.